Licensing Sub-Committee - Traffic Offences

28 May 2014 - onwards
Fixed
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Enter date to display meetings from
(dd/mm/yyyy)
Enter date to display meetings to
(dd/mm/yyyy)
Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
Page 5 of 5, Displaying meetings 41 to 47 of 47 meetings found in selected date range
14 January 202012:3018:00Artillery SuiteScheduled
12 February 202010:0014:00Artillery SuiteScheduled
25 February 202010:0013:00Artillery SuiteScheduled
09 December 202014:0017:00Microsoft Teams Live EventScheduled
12 January 202114:0017:00Microsoft Teams Live EventScheduled
19 January 202114:0017:00Microsoft Teams Live EventScheduled
30 November 202110:0013:00Council ChamberScheduled 

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
Conservative
Councillor Mudasir Dean Chairman 20/05/2020 - current
Conservative
Councillor Mrs Hilary Fairclough (Deputy Leader of the Council) Member 20/05/2020 - current
Labour
Councillor Susan Haworth Member 20/05/2020 - current
Vacancy  
Vacancy  

Other Information