Appeal Panel (Personnel)

28 May 2014 - onwards
Fixed
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Enter date to display meetings from
(dd/mm/yyyy)
Enter date to display meetings to
(dd/mm/yyyy)

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
12
Page 2 of 2, Displaying items 11 to 17 of 17 members/vacancies that match search criteria
Labour
Councillor Hamid Khurram Member 22/05/2019 - current
Liberal democrats
Councillor Deirdre McGeown Member 22/05/2019 - current
Labour
Councillor Kevin McKeon Member 22/05/2019 - current
Farnworth and Kearsley First
Councillor Julie Pattison Member 20/05/2020 - current
Horwich and Blackrod First Independents
Councillor Peter Wright Member 22/05/2019 - current
Labour
Councillor Akhtar Zaman Member 22/06/2020 - current
Vacancy  

Other Information