Neighbourhood and Community Services Policy Development Group

28 May 2014 - onwards
Fixed
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Enter date to display meetings from
(dd/mm/yyyy)
Enter date to display meetings to
(dd/mm/yyyy)

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
12
Page 1 of 2, Displaying items 1 to 10 of 11 members/vacancies that match search criteria
Independent
Councillor Bilkis Ismail Chairman 17/05/2017 - current
Conservative
Councillor Stuart Haslam Member 28/05/2014 - current
Independent
Councillor Sean Hornby Member 22/02/2017 - current
Labour
Councillor Nicholas Peel Member 25/06/2014 - current
Labour Co-operative
Councillor Richard Silvester Member 28/05/2014 - current
Conservative
Councillor Dr John Walsh OBE Hon DUniv Member 28/05/2014 - current
Vacancy  
Vacancy  
Vacancy  
Vacancy  

Other Information